ی از عوارض مصرف مواد آرایشی، پیری زودرس و ایجاد چین و چروک است. عارضه دیگر تغییر رنگ پوست است که می تواند منتشر و یا به صورت لکه ای باشد.


thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; ولی شایع ترین عارضه مواد آرایشی در پوست، تحریک و حساسیت پوستی است. پودرها و مواد آرایشی پوست را کثیف کرده
همراه با پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش اطلاعات بشر در مورد ساختار و عملکرد پوست، امروزه استفاده تخصصی از محصولات در تمام دنیا رواج پیدا کرده است، لذا متخصصان پوست، بر اساس ساختار و جزئیات عملکردی انواع پوست ها، محصولات مرتبط با آن پوست را ارائه می نمایند.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; از جمله مواد آرایشی که به طور رایج توسط خانمها مورد مصرف قرار می گیرند می توان پودر، کرم، رژ، عطر، ریمل، سایه و لاک را نام برد.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; یکی از عوارض مصرف مواد آرایشی، پیری زودرس و ایجاد چین و چروک است. عارضه دیگر تغییر رنگ پوست است که می تواند منتشر و یا به صورت لکه ای باشد.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; ولی شایع ترین عارضه مواد آرایشی در پوست، تحریک و حساسیت پوستی است. پودرها و مواد آرایشی پوست را کثیف کرده و منافذ آنها را مسدود می نمایند.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; بنابراین پاک کردن آرایش از روی پوست قبل از اینکه به خواب بروید بسیار مهم می باشد، زیرا در صورتیکه باقیمانده مواد آرایشی روی سطح پوست باقی بمانند جذب روزنه های پوستی شده و می توانند سلامت پوست را به خطر بیندازند، بنابراین ما مجبور هستیم به دفعات آنها را پاک کنیم.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; پاک کردن آرایش به پوست فرصت می دهد تا نفس بکشد. آب و صابون به تنهایی برای بیرون آوردن این ذرات کافی نیست بلکه باید موادی به کار ببریم مانند اجسام چرب که به زور، مواد رنگی این پودر ها و جرم های پوست را بگیرند و آنها را بیرون بکشند و در نهایت باعث جذب بهتر اکسیژن توسط پوست شوند.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; استفاده از صابون ها به عنوان پاک کننده سطحی بسیار رایج است و بسیاری از خانم ها صابون ها را به عنوان یکی از پاک کننده های مناسب می دانند، غافل از اینکه صابون پاک کننده چندان مناسبی نیست و دارای معایب فراوانی است که از آن میان می توان به چند مورد زیر اشاره نمود:
۱- نیاز به آب
۲- زدودن بیش از حد چربی از سطح پوست
۳- ایجاد خشکی و کشیدگی در پوست
۴- قلیایی نمودن پوست: این مساله باعث جداسازی سلول های لایه های خارجی پوست از سلول های مجاور می شود.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; در هر حال از صابون ها و سایر دترجنت های معمولی برای شستشوی پوست استفاده نکنید حتی آب معمولی نیز در اثر شستشوی بی رویه می تواند باعث خشکی پوست شود.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; مواد پاک کننده ای که برای پاک کردن آرایش وجود دارد، مواد استانداردی است که موجب تحریک و خشکی پوست نمی شود و واکنش خاصی نیز نشان نمی دهند.
thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp;thinsp; امروزه تعدادی از پاک کننده های آرایش بصورت دستمال مرطوب وجود دارند که علاوه بر پاک کنندگی موثر، دارای خواصی هستند که ممانعت از چین و چروک و پیری پوست گردیده و شادابی را برای پوست فراهم می نمایند.

منبع:omoomishop.

چگونه پولدار شویم

بهترین جنس پیراهن تیم

کاربرد گوشی های چهار سیم کارته

thinsp ,پوست ,مواد ,پاک ,های ,آرایشی ,thinsp thinsp ,مواد آرایشی ,پوست را ,پاک کننده ,است که ,thinsp thinsp thinsp ,نمایند thinsp thinsp ,باشد thinsp thinsp

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
watchsbekhar oneormorefrnd rasicgeibi compuwiae esnuiniri msinadownload xn----qocafc99crh preptisjohncreac ensanedana